• Ново
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Shim Акции, Рамен Лист, Јасно, 0.050 Дебелина, 10 Ширина, 20 Должина (Пакување од 1)
zoom_in

ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Shim Акции, Рамен Лист, Јасно, 0.050 Дебелина, 10 Ширина, 20 Должина (Пакување од 1)

DEN 339.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПВЦ е издржлива, nonconductive пластика што е отпорен на корозија, многу хемикалии, и масла.Транспарентен јасна боја за да се покаже дебелини на 0.040", 0.050", и 0.060".Ги Исполнува Банката На Федерални Резерви.Spec.L-P-535 стандарди.Стандард толеранција.ПВЦ shim берза е транспарентно јасна боја за да се покаже дебелина, ги исполнува Сојузна Спецификација L-P-535, и има стандарден толеранција.ПВЦ (polyvinyl хлорид), исто така познат како винил, е издржлива, nonconductive пластика што е отпорен на корозија, многу хемикалии, и масла.На транспарентни, јасни боја покажува дебелини на 0.040", 0.050", и 0.060".Shim акции е многу тенок материјал кој може да се фабрикувани во специфични форми.

Избор на купувачот..