• Ново
Keenso Мотоцикл ЕКИ Plug Планината 6 Брзина Дигитална Опрема Индикатор LED Дисплеј Водоотпорен за Хонда CB400F CB500X CB650F Црвена
zoom_in

Keenso Мотоцикл ЕКИ Plug Планината 6 Брзина Дигитална Опрема Индикатор LED Дисплеј Водоотпорен за Хонда CB400F CB500X CB650F Црвена

DEN 1221.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★【 Високо Квалитетни Пластични 】Оваа опрема индикатор е направен од високо квалитетни пластични, водоотпорен и отпорен на висока и ниска температура, за да се обезбеди максимална сила и издржливост за долготрајна употреба. ★【 Покаже Моменталната Опрема Број 】Ова е 6 брзини се прикаже индикатор за собранието, кој може точно да ги покажува моменталната опрема број.Опрема индикатор покажува брзини од 1-6 ниво на опрема.Како практична алатка што ќе им е потребно. ★【 Погодно】Со оваа дигитална опрема индикатор, да престанете да сомневајќи се она што опрема ќе се во тоа, само со еден поглед на екранот, многу погодно за вас додека возите. ★【 Fitment 】На истакнати LED светла се направи екран појасни и полесно да се прочитаат.Одговара за Хонда EFI(Електрични fule Вбризгување) мотор мотоцикли. ★【Keenso Услуга Гаранција】Професионални, премија резервни замена.Во однос на било каков проблем на овој производ, можете да испраќате пораки како е.Keenso ќе ви обезбеди одлични услуги на клиентите и 100% задоволство гаранција.КУПИ СО ДОВЕРБА!.Keenso Мотоцикл ЕКИ Plug Планината 6 Брзина Дигитална Опрема Индикатор на Екранот за Хонда CB400 F CB500 X CB650 F Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Дисплеј во Боја : Црвена Жица Должина : околу. 175cm / 5.7 ft Индикатор Големина : 29 * 20 * 15mm / 1.1 * 0.8 * 0.6 во Пакет Тежина : околу.64g Fitment : Одговара за Хонда EFI(Електрични fule Вбризгување) мотор мотори : За Хонда CBF 250 F(2015 ГОДИНА),CBF 300 F(2015-2016),CB400 SF(2008-2014),CB400 X(2013-2016) За Хонда CB500 F(2013-2016),CB600 F(2007-2013),CB650 F(2014-2016),CB1000 R(2008-2016),CB1300 SF(2013-2015) За Хонда NC700 XS/X(2017),VFR800 X(2011-2014),NC750 S?X(2014-2016),CBR400 R(2013-2015) За Хонда CBF600(2004-2012),CBF1000(2006-2015) STATELLNE(2010-2016),CBR300 R(2015-2016),CBR500 R(2013-2016) CBR600 RR(2003-2016),CBR250(2015),CBR600 F(2011-2013) За Хонда CBR650 F(204-2016),CBR1000 RR(2004-2016),CROSSRUNNER(2011-2014),CTX700(2014-2016).За Хонда NC400 X(2013-2015),NC700 S/X(2012-2016),NT700 V(2006-2015),VTX1800(2005-2012),VFR800(2006-2015),VT400(2009-2014),VT750 C(2007-2016),VFR800(2006-2013),VT1300(2010-2016) За Хонда VT750 S(2007-2009),XL125 V(2007-2014),XL700 V(2008-2014),XL1000 V(2003-2012) CB500 X(2013-2017),CB400 F(2013-2015),CRF250(ALL),CB1100(2010-2013) (Не одговара за carburetor мотор мотор, не одговара за Хонда CBR F4 I) Пакет Листа : 1 * Опрема Индикатор 3 * Кабел за Врски 1 * Лепило за Монтажа Влошки 1 * Упатството Забелешка : Ако вашиот мотор е carburetor мотор, а не EFI мотор, ве молиме да не го стави на ред, да обрнат внимание!!!!.

Избор на купувачот..