• Ново
ThreadNanny 25 Компјутери Асортиман Spools на 3-PLY Шиење Полиестер Теми - Редовни Бои(1100yards) за Рака и Машина за Шиење
zoom_in

ThreadNanny 25 Компјутери Асортиман Spools на 3-PLY Шиење Полиестер Теми - Редовни Бои(1100yards) за Рака и Машина за Шиење

DEN 1792.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

25 Компјутери Spools - Мулти - бои базирани редовни Боја теми конуси сет.Висок Квалитет на 3-Ply Полиестер, трајни, Одговара на стандард машина за шиење вретена.Секој Гајтанот е 1000 Метри (1100 Метри), Вистински Полиестер Теми во собата.Добро за секој дом или Комерцијални Машина, како и Рака за шиење.Боја е Вистински за Сатенски Финиш за Шиење.Најдобар Квалитет - не Ќе се Скрши со Голема Брзина Машини.За Ткаенина, Сатен и било облека за шиење , ова е совршен теми во собата. 25 Компјутери Мулти боја полиестер Теми Шишарки Од Thread Nanny Спецификација за Производ Ова е 25 Spools на Висок Квалитет на 3-PLY Полиестер теми на 1000mts (1100 метри) на секоја гајтанот.Сите spools се завиткани во јасно пластика се намали заврши.Ова е $140 вредност доколку купат во продавници.Оваа тема е одлична за рачно и машинско quilting и од нејзините направени од Полиестер има многу висока затегнувачка цврстина и предмети sewed/quilted ќе трае долго време за да уживате во вашиот Трудот на Љубовта.Тоа може да се користи на сите редовни шиење, piecing, апликација, serger дома и со голема брзина комерцијалните машини, како и за рака Тема Групи : 25 компјутери Muti боја ( Редовни Боја.

Избор на купувачот..