• Ново
Бела Полиестер Конец за Шиење Spools x 12
zoom_in

Бела Полиестер Конец за Шиење Spools x 12

DEN 844.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Идеален теми за двете машина за шиење и рачно шиење работа.За изработка на облека и апарати за домаќинство потреби.Одлично за piller случаи, облека крои, кревет листови & linings и други крои уметнички проекти.Бела боја x 12 spools. 100% Полиестер theads.Пакет се вклучени : 12 × Шиење/Quilting Тема Spools.

Избор на купувачот..