• Ново
10pcs Најлон Бебешка Кука Младата Шетач Кука Фирма Шетач(Кина црвено)
zoom_in

10pcs Најлон Бебешка Кука Младата Шетач Кука Фирма Шетач(Кина црвено)

DEN 251.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ова е одличен начин да се ослободите вашите раце, па можете да им помогнам на вашиот шетач наместо да држи многу кеси.Погоден за сите коли, парапети, suitcases, mutifunctional, прави животот повеќе едноставни.Голема материјали, добра адхезија, не е лесно да се падне, шарени светла, е добар помошник за мајка одат надвор.Најлон кука, одличен материјал, фирма и трајни, не се лизга лесно, погодно за вашиот живот.Една прекрасна кука за пелена торба, виси чадор, чанта или нешто што сакате да виси на шетач.Функција : 1. Најлон кука, одличен материјал, фирма и трајни, не се лизга лесно, погодно за вашиот живот.2. Погоден за сите коли, парапети, suitcases, mutifunctional, прави животот повеќе едноставни.3. Една прекрасна кука за пелена торба, виси чадор, чанта или нешто што сакате да виси на шетач.4. Ова е одличен начин да се ослободите вашите раце, па можете да им помогнам на вашиот шетач наместо да држи многу кеси.5. Голема материјали, добра адхезија, не е лесно да се падне, шарени светла, е добар помошник за мајка одат надвор.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бебе шетач куки Материјали : Најлон + resin Color : Жолта, Црвена, Purple Suitable : Шетач, парапет, suitcase Package Листата : 10 x Stroller Кука.

Избор на купувачот..