• Ново
01 02 015 Обновливи Neoprene Бебе Шетач, се Справи со Капак, за Pushchair Бебе Шетач
zoom_in

01 02 015 Обновливи Neoprene Бебе Шетач, се Справи со Капак, за Pushchair Бебе Шетач

DEN 198.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Црната боја е прилично кои можат да се прилагодат на било шетач, и не е лесно да се валкани.Еластична, погоден за повеќето од бебешките колички, шетач, pushchair.Перат и еднократно, лесно да се чисти и боја нема да исчезнат.Заштитете го вашиот шетач се справи и се даде изглед на вашата шетач.Направени од издржлив материјал со кука и јамка сврзувачки елементи.Заштитете го вашиот шетач се справи и се даде изглед на вашата шетач Еластична, погоден за повеќето од бебешките колички, шетач, pushchair Направени од издржлив материјал со кука и јамка сврзувачки елементи Перат и еднократно.

Condition:
100% brand new and high quality
Material:
Nylon fabric
Color:
Black
Quantity:
2pcs
Product size:
18.5 * 5cm
Package Included:
1 pair * Stroller Grip Cover :
Notes:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на купувачот..