• Ново
Дипломирал Чиста Компресија Pantyhose 15-20mmHg - произведено во САД
zoom_in

Дипломирал Чиста Компресија Pantyhose 15-20mmHg - произведено во САД

DEN 490.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.КОМПРЕСИЈА PANTYHOSE за Жени на 15-20mm Hg тие се обезбеди долгорочна поддршка за денес е активен, мода свесен жена - одлично за деловни или повик носат.ЗАСИЛЕН ПЕТА & ПЕТИ - Чиста гума за џвакање компресија чорапи, обезбедува максимална сила, издржливост и моќ се крие.Апсолутна Поддршка е нашата приватна линија на Висок Квалитет на Компресија на Вредноста на цените.Сите производи се дизајнирани и конструирани со вашиот комфор во умот.Апсолутна поддршка испорачува лекар пропишани еластична компресија терапија загарантирана.ВИДИ ГОЛЕМИНА ТАБЕЛАТА ПОГОРЕ - Компресија Хулахопки за Жените Циркулацијата и се даде на лекарите препорачуваат.ОБЕЗБЕДИ дипломирал компресија за да се помогне да се поттикнуваат на нозе и да се намали нога непријатност.ПОМАГА во одржување на здрави, полни со енергија нозе.Чиста Компресија Pantyhose за Жени на 15-20mm Hg Циркулација обвива околу нозете да рамномерно се намали болката и отокот.ВИСОК ПОЛОВИНАТА ХУЛАХОПКИ за Жените нудат високата мода, класичен одговара на сите при обезбедување на бенефиции од медицински степен на дипломирани компресија.ПОДДРШКА за ПОРИБУВАЊЕ на Жените fashionably чиста, со перфектни бои и исклучителна поддршка.Овие ќе преструктуирање вашата перцепција на поддршка црево.ПОВЕЌЕ МЕРЕЊА гаранција за нашата облека се удобно и да дава точни дистрибуција на притисок од тебе.Големина на : Мали | Боја : Беж Отвори Пети Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Избор на купувачот..