• Ново
100 Пакет на Блум 110 Степен Компактен 33 Завртка-On Self-Затворање Кабинет Шарки
zoom_in

100 Пакет на Блум 110 Степен Компактен 33 Завртка-On Self-Затворање Кабинет Шарки

DEN 3767.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

110 степени отворање агол / Две парче собранието.Само Затворање (НЕ Мека-Затворање) зглоб. 35mm Првенство Дијаметар / 1/2"Купот Длабочина. +/-9/64" приспособување на висина на дршката/ -1/8" од страна на усогласување само.Се користи на Лицето Рамка Апликации. ***МОНТАЖА ПЛОЧИ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ***.Блум Компактен 33 Завртка на зглоб, 100 пакет. 110 степен.Завртки и Монтажа Плочи не се вклучени.

Избор на купувачот..