• Ново
Salice 106 Степен Excenthree 1/2 Шалче Завртка За Само Блиску Кабинет Зглоб со 3 Камери на Вредноста CSP3799XR (5)
zoom_in

Salice 106 Степен Excenthree 1/2 Шалче Завртка За Само Блиску Кабинет Зглоб со 3 Камери на Вредноста CSP3799XR (5)

DEN 287.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Excenthree silentia Само Блиску Кабинет Зглоб НАПРАВЕНИ ВО ИТАЛИЈА. 3 камери на вредноста со 106 Степени Отворање Агол.Завртка во заврши планината кабинет зглоб Вклучува инсталација завртки. 1/2 во шалче само затворање зглоб.Крај : Никел.Авто-затворање зглоб 106 степен отворање агол 1/2" шалче (13mm) 35mm понесе дијаметар 7/16" купот на длабочина За лице рамка апликации само.Завртки за апликација Направена од челик 3-cam на вредноста (висина, длабочина, и страна-на-страна) за Дупчење на растојание од 3/32" (2.5 mm).

Избор на купувачот..