• Ново
29422 Сферични Ролери Удар Имајќи 110x230x73
zoom_in

29422 Сферични Ролери Удар Имајќи 110x230x73

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

29422 Сферични Ролери Bearing110mm x 230mm x 73mm 29422 Сферични Ролери Лого , на 29422 внатрешен дијаметар е 110mm, на 29422 надворешниот дијаметар е 230mm и 29422 ширина е 73mm.Предмет : 29422 Сферични Ролери Имајќи Тип : Сферични Ролери Имајќи Димензии : 110mm x 230mm x 73mm /Метрички ID (внатрешен дијаметар)/Понесе : 110mm OD (надворешен дијаметар) : 230mm Ширина/Висина/дебелина : 73mm Големина : 110x230x73 милиметри Кол : Еден Имајќи Динамичко оптоварување Cr : 1,060,000 N Статични на оптоварување Кор : 3,150,000 N Ограничување на Брзината : Маст за Подмачкување : 950 ВРТЕЖИ во минута Масло за Подмачкување : околу 1.500 ВРТЕЖИ во минута.

Избор на купувачот..