• Ново
URB 23960 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Бронза Кафез, W33 Масло Каналите, 300 mm ID, 420 mm OD, 90 mm Ширина
zoom_in

URB 23960 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Бронза Кафез, W33 Масло Каналите, 300 mm ID, 420 mm OD, 90 mm Ширина

DEN 1927.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C3 Одговара на стандард.Сферични Ролери Имајќи.

Избор на купувачот..