• Ново
Rr Линија Argan Ѕвезда Регенерира Течност со Argan и Keratin 2.02 Оз - Слободен Ѕвездена Усна Plumping Сјај 10ml
zoom_in

Rr Линија Argan Ѕвезда Регенерира Течност со Argan и Keratin 2.02 Оз - Слободен Ѕвездена Усна Plumping Сјај 10ml

DEN 1029.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Идеален за истакна, frizzy косата и се предмет на чести хемиски третмани.Ја елиминира frizz и подели завршува.Прави косата мека и лесна изработка на блесок, мека и silkiness вонредни.Ја штити косата од оксидативен процес и формирање на слободни радикали.Навлажнувачки и негување на должини и завршува.

Избор на купувачот..