• Ново
Framesi Боја Љубовник Запре Frizz, 3.4 fl мл, Анти-Влажност Серум и Сплит Крајот Поправка, Боја Третирана Коса, Патување Големина
zoom_in

Framesi Боја Љубовник Запре Frizz, 3.4 fl мл, Анти-Влажност Серум и Сплит Крајот Поправка, Боја Третирана Коса, Патување Големина

DEN 647.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сулфат слободни шампон чисти и смирува своеволен коса.Quinoa, Meadowfoam Семе Масло, Сок од Алое Вера и Витамини, во комбинација со климатизација свила крем, работа во синергија за да го негуваат и да ги смири своеволен, frizzy коса.Ја штити косата од влажноста и го остава тоа со свилен, сјајна, мазна завршница.Подолго траење боја.Ултра-богата дневна мазнење на средството за смекнување на косата.Quinoa, заедно со Кокосово Масло Климатизација Агенти, Лен Протеини, Природни Масла и Витамини негуваме и да ги смири своеволен, frizzy коса.Ја штити косата од влажноста и го остава тоа со свилен, сјајна, мазна завршница.Подолго траење боја.Продира длабоко во косата да се изедначи и да се трансформира косата од внатре, за разлика од сите други мазнење/анти-frizz производи.Има прогресивен ефект.Повеќе за производот се користи, помазна и со помалку frizzy косата станува.Нуди моќна коса заштита и поправка.Штити од влага и животната средина.Frizz & лета-aways завршува тука за сите типови коса.СТОП FRIZZ infuses косата со избалансиран влага.Поправки сплит завршува, омекнува & дефинира кадрици, conquers влажност.Користење со или без топлина за целиот ден заштита & сјај.Термички алатка активиран за 24 часа мазнење.Сулфат слободни шампон чисти и смирува своеволен hair Quinoa, Meadowfoam Семе Масло, Сок од Алое Вера и Витамини, во комбинација со климатизација свила крем, работа во синергија за да го негуваат и да ги смири своеволен, frizzy hair Protects коса од влажноста и го остава тоа со свилен, сјајна, мазна finish Longer трајна боја.Ултра-богата дневна мазнење conditioner Quinoa, заедно со Кокосово Масло Климатизација Агенти, Лен Протеини, Природни Масла и Витамини негуваме и да ги смири своеволен, frizzy hair Protects коса од влажноста и го остава тоа со свилен, сјајна, мазна finish Longer трајна боја.Продира длабоко во косата да се изедначи и да се трансформира косата од внатре, за разлика од сите други мазнење/анти-frizz products Has прогресивен ефект.Повеќе за производот се користи, помазна и со помалку frizzy косата becomes Offers моќен коса заштита и repair Protects од влага и животната средина.Забележителни резултати во малку, како и 3 апликации!.

Избор на купувачот..