• Ново
Возраст пркосејќи им Duo - Plexaderm Ноќ Време Колаген Серум, поцврст, целосни изглед на кожата + Брзо Намалување Око Серум, Возраст пркосејќи им на Очите Третман, Видно се
zoom_in

Возраст пркосејќи им Duo - Plexaderm Ноќ Време Колаген Серум, поцврст, целосни изглед на кожата + Брзо Намалување Око Серум, Возраст

DEN 2278.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПОЦВРСТ, ЦЕЛОСНИ ИЗГЛЕД на КОЖАТА – Колаген и Пептиди во нашата ноќ време серум се комбинираат за да се видно се намали појавата на фини линии и брчки и да се промовира поцврст, целосни изглед на кожата.АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО – Овој пат објавен ноќ време формула нуди континуирано навремено борбена моќ да видно се намали појавата на фини линии и брчки.ВОЗРАСТ пркосејќи им на Брза Редукција на Серумските видно го намалува најмногу се забележува знаци на стареењето на лицето, подпухналост под очите, доделување на кожата, брчки, темни кругови и повеќе.Нашите клинички изучува формула користи природно-изведен минерали силикат од шкрилци глина да се создаде привремена затегнување слој на кожата видливо да го кренете нозете на врана и брчките, и мазна под-око торби во минути.ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ во малку, како и 10 минути, нашите Брза Редукција на Серумските ќе имаат сте во потрага години помлади без никакви на несаканите ефекти или за болката на козметичка хирургија или инјекции.ДОЛГА-ТРАЈНИ РЕЗУЛТАТИ до 10 часа на неверојатна моќ на нашите Брза Редукција на Серумските ќе ви се задржи во потрага мазна и со младешки.

Избор на купувачот..