• Ново
Сенки Стап, 2 Во 1 Долготрајни Сјајна Сјајот Боја Сенки Пенкало, Молив Око Шминка 5g(10)
zoom_in

Сенки Стап, 2 Во 1 Долготрајни Сјајна Сјајот Боја Сенки Пенкало, Молив Око Шминка 5g(10)

DEN 203.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Долготрајни : Сенки се држи со стабилна боја и долго да трае, не е лесно да исчезнат, која може да се задржи деликатна око шминка за долго време.Поставен Око Шминка : Сенки стап не браздата или се исуши, со сјајот и убава боја може да се создаде шармантна шминка. 2 Во 1 : Мултифункционален сенката за очи стап може да се користи како eyeliner, лесно да се изостри со молив острилка без влечење или исчезнува.Природните Состојки : сенката за Очи се држиме направени од природни состојки, безбедно и nonirritating, која ќе ви овозможи да го користите на леснотија.Мазнење Рефил : Сенки пенкало е рефил е мека и мазна, лесно да се подготви светли бои и јасни контури за вашите очи.Спецификација : Предмет Тип : Сенки се Држиме рок на траење : 3 Години се Користи : Око Шминка Нето Содржина : 5g / 0.18 оз Пакет Листа : 1 x Сенки Стап.

Item Type:
Eyeshadow Stick
Shelf Life:
3 Years
Uses:
Eye Makeup
Net Content:
5g / 0.18oz
Package List:
1 x Eyeshadow Stick :

Избор на купувачот..