• Ново
Сенси-Tak Црвена Лента се Тркалаат 1 x 36 метри
zoom_in

Сенси-Tak Црвена Лента се Тркалаат 1 x 36 метри

DEN 574.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одличен за сите чипка системи за поддршка.Безбедна за сите Чипка или Поли кожата, косата системи.Отстрани со C-22 Смена.Лесен за употреба. 36 Двор се тркалаат.Оваа лента може да се користи за подолг носат.На оваа лента се пофали со многу добра адхезија.Тоа е еднакво на "чипка поддршка лента" execpt оваа лента не се малку на сјај.Јас не препорачувам користење на оваа лента директно на чипка област, како што може да блесне преку чипка.Во ред да се користи на поли база област.Оваа лента, исто така, дојде во контура форма табови.

Избор на купувачот..