• Ново
Металик Водат Ткаенина Зглоб Ткаенината Нараквица (Злато)
zoom_in

Металик Водат Ткаенина Зглоб Ткаенината Нараквица (Злато)

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашите металик златно водат џерси зглоб манжетната е совршен shimmery додаток.Облечени нагоре или надолу, за покривање на тетоважа, или се носи за прскање на боја - тоа е разноврсна, симпатична, и сигурни да се добие тони пофалби.Нашите манжетни се направени за да биде разновиден.Совршен носи директно или scrunched нагоре.Пар со еден од нашите лак манжетни или чипка врвката за манжетни за комплетен изглед!Ве молиме проверете ја големината пред касата.Како секоја ставка е рачно изработени за цел ние сакаме да се обезбеди да добие ткаенината која одговара на вашите потреби.

Избор на купувачот..