• Ново
EGQLQ Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува, Стакло Салон Копчиња со Завртки - Удобен Отворањ
zoom_in

EGQLQ Фиока Копчиња, Кабинет Фиока Мини Справи со Помошник, Кујната Кабинет Вратата Прозорец Фиока Помошни Повлекува, Стакло Салон

DEN 1953.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Кристално Стакло и Цинк Легура , цврст структура и сјајна & блескавата изглед, најдобар украс за вашиот дом и канцеларија.Ефтин начин да го надградите вашиот мебел и да ги направи елегантен : кристално фиока копчиња блесне во светлина и направи неверојатни визуелни ефекти во собата ако неколку од нив се користат, па како да liven до соба и да ја направат во домот.Големина На : Копчиња' Дијаметар приближно 1.18 инчен (30мм), Висина приближно 1.18 инчен (30мм).И Завртки се вклопуваат до 0.78 инчен(20mm) дебелина.Лесен за Инсталација : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задната страна на одборот anf тема тесни на knob.Примена : кристално knob е многу убава уметничка и издржливи, Идеален за кабинет, салон, фиоки, шкафови, гардероби, bookcase во вашиот дом, кујна, бања, дневна соба, книга-соба, ученичкиот дом и канцеларија.Најдобро за декорација.

Избор на купувачот..