• Ново
Популарната Момчиња Термички долна облека Set - Памук Поврзана Долго Џонс, Пижами или База Слој за Деца за Ладно & Снег. Димензии 8-16
zoom_in

Популарната Момчиња Термички долна облека Set - Памук Поврзана Долго Џонс, Пижами или База Слој за Деца за Ладно & Снег. Димензии

DEN 359.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ИСКЛУЧИТЕЛНО УДОБНО ТКАЕНИНА се ВКЛОПУВААТ : Долго Џонс за Момчиња Се Совршен Микс Помеѓу Удобност, Топлина, & Добро се Вклопуваат.Ние Користиме Комбинација од 60% Памук / 40% Полиестер да го Добиете Најдоброто од Двата Материјали.Тие се Толку Меки, Тој ќе Сакате да Ги Носи Секој Ден!.ТОПЛО & СИТ : Овој Деца Термички долна облека Сет Беше Изграден за Ладно време.Тој ќе се Чувствувате Топло Чекајќи Автобус, Играње, или Одење во Постудено Време.Долго Долна Облека Одговара На Сит Толку Топлина Останува Во.ГОЛЕМА КАКО ДЕЦА ТЕРМИЧКИ долна облека, ПИЖАМИ, & LOUNGEWEAR : Момчиња Ќе Ги Сакам Повеќе Од Кулер Времето.Овие Се Одлични како Термички Пижами, Куќа Lounging или Playwear.Голема како Дополнителна Underlayer за Било Облека.РЕБРЕСТИ РАКАВ & ДОЛГИ НОЗЕ се ЗАДРЖИ НА ЛАДЕН ВОЗДУХ ОД : Момци Може да се Остане Надвор Подолго Носење на Овие Долго Џонс.Нашите Дизајн Е Направен да Биде Голем како База Слој за Двете Полесни Есен/Пролет да Потешки Зима Облека.ДВЕ ПАРЧИЊА ЗА ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕ : Секој Сет Содржи Leggings Со Екипажот на Врвот.Тие се Лесно да се Стави На и да се Обезбеди Целосна Покриеност.Не Ограничени Чувство - Само Голема Удобност.Во потрага за термичка долна облека за девојки кои се чува на ладно надвор и топлина во?И е удобно?Со Популарната Момчиња Термички долна облека во Собата, ќе мора сè што е најдобро.Тоа овозможува совршена рамнотежа на breathability, чувство на топлина, комфор и слобода.Тоа е дизајнирана да биде голема, за lounging, како пријатна nightwear, на underlayer и други прилики .Она што го прави супериорен опција?Тоа го користи мешавина од 60% памук / 40% полиестер, така што секој пар на деца thermals има мекоста на памук со придобивките полиестер.Тоа е дише и има голема чувствуваат по долго активен ден.Сакате тој да биде среќен облечен winterwear - со овие долго џонс за деца, тој дефинитивно најмногу ќе.Тие се најдобро за било ладно време прилика.Живеат во ладна клима каде што дури и чекајќи автобус може да биде тешка задача?Треба вашето дете да се стави овој сет под неговата нормална облека и тој ќе биде потопол за тоа.Долго џонс се исто така доволно флексибилни за игра.На две-парче дизајн овозможува целосен опсег на движење, за разлика од нормалните долго јован сетови.Сите погоре наведени ги прави одлични за вашето дете дали тој треба некои потоплите пижами, термички долна облека, или само нешто да се носат под зимска облека.Подгответе се за студ па вие не мора да се грижите подоцна.За цената може да се добијат неколку бои.Изберете од големини 8-16. Па зошто да чекаме?Се Најпопуларните Момчиња Термички долна облека Поставите денес, така што вашето дете може да се постави за зима.

Избор на купувачот..