• Ново
Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Низа Gp 50V 30A To3P (Пакување од 500) (FEP30AP-E3/45)
zoom_in

Vishay Општи Phlx - Диоди Поделба Диоди Низа Gp 50V 30A To3P (Пакување од 500) (FEP30AP-E3/45)

DEN 981.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Диоди Низа 1 Пар Заеднички Катоден Стандард 50 V 15 A Преку Дупка ЗА 3 P-3, SC-65-3 Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Диоди - Rectifiers - Arrays Mfr : - Vishay Општи Phlx - Диоди Division Package : - Tube Part Статус : - Active Diode Конфигурација : - 1 Пар Заеднички Cathode Diode Тип : - Standard Voltage - DC Обратно (Vr) (Макс) : - 50 VCurrent - Просечна бидат исправени (Io) (по Диоди) : - 15 AVoltage - Напред (Vf) (Макс) @ Ако : - 950 m V @ 15 ASpeed : - Брзо Обновување =500ns, 200m A (Io)се Јават Времето за Опоравување (trr) : - 35 ns Current - Обратна Истекување @ Vr : - 10 @ 50 VOperating Температура - Делница : - -55 °C 150 °CMounting Тип : - Преку Hole Package / Случај НА : - -3 P-3, SC-65-3 Supplier Уред Пакет : - ДА-247 AD (ДА-3 P)База на Производот Број : - FEP30750 : - $1.44317 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0080.

Избор на купувачот..