• Ново
JTT Сценографијата Производи Професионални Серија: Бука Дрво, 1.5
zoom_in

JTT Сценографијата Производи Професионални Серија: Бука Дрво, 1.5

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

N скала; 1.5" Висина. 4 дрвја по пакет.Се собраа и е подготвен да "фабрика".Точни екстремитети, детални багажникот и реални лисја.Исто така достапен и О, Хо и Z скала на различни височини.Ова рачно изработени дрво серија е за извлекување на моделирање и дискриминирачки професионални.Тоа карактеристики специјално обложена жица за armatures кои можат да бидат лесно свиткана во природни форми.Гранките се дефинирани, зеленило е реална и целосна.

Избор на купувачот..