• Ново
Шеј Влага Суровини Путер Лицето Бар Сапун, 3.5 Унца
zoom_in

Шеј Влага Суровини Путер Лицето Бар Сапун, 3.5 Унца

DEN 171.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Помага да се спречи раните знаци на стареење.Се препорачува за секојдневна употреба.Погоден за сува чувствителна кожа.Ова лице и тело сапун луксузен искуство секој пат кога ќе се земе туш или када.Нејзините очисти, длабоко придавам влогови и подмладување на сува кожа.Помага да се спречи раните знаци на стареење.Се користи секојдневно.

Избор на купувачот..