• Ново
Shalinindia Камен Уметност Носителот Сапун Антена Додатоци за Бања Туш Када
zoom_in

Shalinindia Камен Уметност Носителот Сапун Антена Додатоци за Бања Туш Када

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН Место 5" од 4" со .5 Инчи туш сапун носителот на суета од страна на мијалникот или на работ на кадата или туш.ОВОЗМОЖУВА САПУН за ДА се ИСЦЕДИ Со три издлабени дупки во средината.Рачно изработени МОДЕРНА БАЊА ДОДАТОК Изградени од страна на рака, со основните алатки, вклучувајќи chisels и датотеки.УНИКАТЕН САПУН ЈАДЕЊЕ ПОДАРОК ИДЕЈА Совршен за housewarming подароци, водителка подароци, роденденски подароци и повеќе.Иако сите бања сапун јадења се од истото семејство на камен, СЕКОЈА САПУН САД ЌЕ се РАЗЛИКУВААТ во боја и фрагменти и ќе се разликува од оној прикажан погоре.Камен боја е природно и е ниту насликани ниту полиран.Можни варијанти се прикажани во последните сликата погоре.

Избор на купувачот..