• Ново
Бања D Доломит Сапун Јадење Носителот Сива-Бамбус Топ-Туш-Мијалник-Бања
zoom_in

Бања D Доломит Сапун Јадење Носителот Сива-Бамбус Топ-Туш-Мијалник-Бања

DEN 566.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРОДОЛЖЕН ЖИВОТ САПУН : се Зголеми на животот на вашиот сапун од страна на допуштајќи им да се исцеди и исуши природно.Некои природни сапуни се претвори во течна каша, завршувајќи до повеќе како лосион.Трите големи дрвени slats на нашиот природен сапун сад ќе го сочуваат животот на вашиот луксузен сапун, како и одржување на вашиот бар на сапун добро вентилирани.РАЗНОВРСНА : Идеален за господар, бања, дете е бања или гостин тоалет, додадете стил во секунди во вашата бања или туш, со кујнски мијалник, или дури и во гостинската соба.Совршен за да се одржи вашата сапун, јадење, перење сунѓерот и повеќе.Поставените outed оптоварување чувајте ги вашите сапун безбедно и нема да слајд во туш или во мијалникот.На послужавник не е пренослив.ПОЈАВУВАЊЕ на СОБИРАЊЕ : Заврши вашата декорација со другите производи од истата колекција Бања D, како гимнастик, сапун фармацевт, памук кутија или тоалетни четка држачот. 3 бои : бела, црна или сива боја, со кафеава бамбус послужавник.СОВРШЕН ПОДАРОК : Дали сте купување на нашите одвод сапун сад за себе или како подарок за семејството или пријателите, неговата уникатна и елегантен стил значи тоа ќе изгледа добро, каде и да се стави тоа, без оглед на оркестарот, тела или додатоци може да имате.И тоа е совршена големина од 5 инчи долг од 3 3/4 инчи, широк од 1/4 инчи висок нема да заземаат многу простор - што го прави идеален за патување.ВНИМАНИЕ : бамбус е жив материјал (дрво), на палубата ќе се претвори во црна расте стари, особено во влажни простории, да го забават надолу, ние препорачуваме да се исуши на сапун сад со сува крпа еднаш неделно.Evideco е бања групи се дизајнирани да се ужива поединечно или како целина.Со придонеси како што се сапун точење, tumblers, сапун јадење чаши,тоалет сад четки или памук кутии, додавајќи стил на вашата бања décor е полесно од било кога.Множества се нудат во палета на бои, бои или материјали.Заврши вашата декорација со другите производи од истата колекција и додадете свежи и француски допир да вашиот décor.Evideco нуди широк спектар на бања додатоци и убави збирки, со нови производи секој месец.Секој стил е достапна, од елегантни и класичната да тренди и модерна, додадете го чисти изглед на било бања простор.

Избор на купувачот..