• Ново
ENERCAKE Бебе Девојки Сандали Цвет Мека Единствена Дете Новороденче Креветчето Првиот Вокер Облечи Чевли
zoom_in

ENERCAKE Бебе Девојки Сандали Цвет Мека Единствена Дете Новороденче Креветчето Првиот Вокер Облечи Чевли

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Велур.Мек ѓон.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ - Нашето бебе девојки сандали направен од висок квалитет на велур горниот дел со анти-лизга мек ѓон.МЕКА - Мек материјал го прави бебето се чувствуваат удобно и дише, совршен за учење на прошетка.СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН - Единствен цвет горниот дизајнот и боите се различни, тие ќе направи голема новородено бебе туш подарок.ЛЕСНО се НОСАТ - Лесно да се земе или полетување, кука и јамка затворање дизајн може лесно да се прилагоди на големината.Најмногу што може да остане на вашето бебе на нозе целиот ден.ПОВОД - Одговара за одмор облека, прв роденден, совршен за бебе свадба фустан чевли, крштевањето чевли, дневни и др.Ова бебе девојки сандала е идеален пар обувки за вашата мала принцеза.

Избор на купувачот..