• Ново
Керамички Појадок Чаши Сет, луксузни Кромид Супа Чаши Со Рачка Порцелански Појадок Плоча Dinnerware Сет за Домашна Канцеларија Партија Подарок-2 Парчиња + лажица
zoom_in

Керамички Појадок Чаши Сет, луксузни Кромид Супа Чаши Со Рачка Порцелански Појадок Плоча Dinnerware Сет за Домашна Канцеларија Партија

DEN 1198.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Квалитетот Порцелан : Овој глупак боул се направени од издржлив, дебели керамички.Порцелански површината со меки злато линии, мазни материјал го прави удобно да се допре.Доведе слободни, не-токсични, отпорни и убаво оркестарот.Опседнат со правење на француски кромид супа : Овие чинии се работи за супа, овес, житарки, chowders, говедско чорба, пилешко тенџере пити итн.Исто така одлична за двојно crouton и сирење за кромид супа.Совршен за што служи супа за гостите во салата настан И чили ноќ.Се справува со Дизајн : User-friendly се справува со дизајн на овие чинии супа прави удобно да се користи ang лесно да се зафат.Кога супа чаши доаѓа надвор од топлината на рерната, можете едноставно да го дофати се справи со рерна mitts.За Сите Прилики : Исклучителна порцелански вечера плочи поставени се идеални за секојдневна употреба, вечера партии, ресторани, итн., или како подароци за семејството, пријатели или печење ентузијасти.Прв клиент Сервис : - Ние ќе им понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку со производот.Нема да ве направи имате било каква загуба.Појадок Чаши сет за појадок за една персона Забава и Елегантен живот со Појадок чаши together Owning сет на едноставен и исклучителна садот не само што ќе се пополни вашиот стомак, но исто така и да се пополни вашиот живот со чувство на обредот.Интимни binaural дизајн, топлинска изолација и безбедност, заштита на вашите раце.Прекрасни бои додадете малку сјај на вашата трпезариска маса.Highlight Vibrant Светла Colors Durable Lead-free Керамички Material Pop Collection Pop носи заедно софистицирани neutrals и живописни бои во една убава порцелански собирање, совршен за мешање и појавување!Само уживајте во вашата секојдневна исхрана, со оваа атрактивна perky обоена сад во собата.Со Рачка Design Ergonomically дизајниран дизајн, добар квалитет и не се кршливи, контрола не ќе се скрши, и нема потреба да се грижите за храна се топли.Жив и Среќен Life Add некои вкус на секоја храна.Нека овој сет се донесе едноставна и радост на вашето семејство или надарен со вашите најблиски и пријатели!Пакет Including1 x Кромид Супа Bowls1 X Керамичка Плоча.

Избор на купувачот..