• Ново
Пример, перење на садови се Троши Рек Кујна Таванот Кабинет Складирање Рек Имајќи 2kg Таванот Кука 20x5cm Сушење Rack (Боја : Зелена, Големина : Една големина)
zoom_in

Пример, перење на садови се Троши Рек Кујна Таванот Кабинет Складирање Рек Имајќи 2kg Таванот Кука 20x5cm Сушење Rack (Боја : Зелена,

DEN 609.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дренажа панел со потрошувачка е лесно да се исцеди водата; goblet дизајн на рамка; вклучува отстранлив шкафот, трајни хром-обложено челик структура; убава боја за појавување на повеќето кујна украси.На кука може да се sticked на таванот, кој е зачувате меморија.Големина : 20*5cm.Материјал : ABS.Таванот кука е изработен од ABS, трајни и поаѓајќи од 2 кг.

Избор на купувачот..