• Ново
Четка за руменило Make Up, Полирање Фондацијата Четка Телескопски Шминка Четка За Лабава Прав во Прав Руменило-црна
zoom_in

Четка за руменило Make Up, Полирање Фондацијата Четка Телескопски Шминка Четка За Лабава Прав во Прав Руменило-црна

DEN 811.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Стигнале Четка : Со стигнале дизајн, оваа шминка четка е совршен за патување големина, лесен за носење, погоден за професионална употреба, за домашна употреба , патуваат низ, па дури и да се работи.Најдобро се Користи : Оваа Четка Обезбедува ултра мекост и удобност, се прави штета или иритација на вашиот нежна кожа, има било во прав и бои без апсорпција, лесен за чистење.Мора да се има за девојки да се справи со исклучителна шминка : Соодветни лицето шминка ќе направи голема разлика на вашата дневна обраснат убавина!.Погоден за лабава прав, руменило, се потенцира и други козметика.Bestes Geschenk.Четка за руменило Make Up , Полирање Фондацијата Четка Телескопски Шминка Четка За Лабава Прав во Прав Blush Retractable Четка : Со стигнале дизајн, оваа шминка четка е совршен за патување големина, лесен за носење, погоден за професионална употреба, за домашна употреба , патуваат низ, па дури и да се работи.Најдобро се Користи : Оваа Четка Обезбедува ултра мекост и удобност, се прави штета или иритација на вашиот нежна кожа, има било во прав и бои без апсорпција, лесен за чистење.Мора да се има за девојки да се справи со исклучителна шминка : Соодветни лицето шминка ќе направи голема разлика на вашата дневна обраснат убавина!Погоден за лабава прав, руменило, се потенцира и други козметика.Ако имате било какви прашања, или имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се вратам на вас 24 часа на ден.Да ви обезбеди со задоволување на шопинг искуство.

Избор на купувачот..