• Ново
Професионална Шминка Четка, Фондацијата Четка За Руменило Четка Опашка Риба Козметички Четка За Да Одат Надвор Носат-Сребро.
zoom_in

Професионална Шминка Четка, Фондацијата Четка За Руменило Четка Опашка Риба Козметички Четка За Да Одат Надвор Носат-Сребро.

DEN 1024.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Професионална шминка уметник избор : лесно да се држиме прав, природна боја, униформа рендерирање; погоден за професионална употреба.Високо-квалитетни материјали : На влакната на лицето шминка четка се направени од најлон влакна памук што е удобно и уредни, мазна и лесно да се направи, и да ја штити чувствителната кожа.Дршката е направен од високо-сила и тврда пластика.Лесен и компактен, тоа може да се врши по волја.Убавината Алатка : девојки Домот заслужуваат да ја имаат оваа шминка четка во собата.Погоден за сите прилики : за секојдневна шминка, бизнис патување, одмор патување, канцеларија шминка, соблекувалната шминка, партија шминка, или споделување со пријателите и колегите.Чистење step Run на влакната од четка под топла вода.Нанесете мала количина на благ шампон или четка за чистење на влакната и работа во светлина пенливата.Исплакнете влакната темелно со млаз вода.Продолжи испирањето се додека нема боја останува на четка.Нежно притиснете на влакната да се отстрани вишокот на вода.Оставете четка за воздух-сува.Покрај тоа што е целосно сува, на влакната ќе биде reshaped во нивната оригинална форма.Ако имате било какви прашања, или имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе се вратам на вас 24 часа на ден.Да ви обезбеди со задоволување на шопинг искуство.

Избор на купувачот..