• Ново
PackIt Freezable Ручек Торба, Диви Леопард Сива
zoom_in

PackIt Freezable Ручек Торба, Диви Леопард Сива

DEN 446.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На Ручек Торба карактеристики Packit е ваков ладење дизајн.Не-токсични freezable гел е изграден во ѕидовите на кеса : целата торба замрзнува!Капакот, замрзнување, се спакуваат и да си одат!.Едноставен за употреба : празно, колапс и замрзне целиот lunchbox преку ноќ (12 часа).Од утро, на ѕидовите на торба ќе биде целосно замрзнат и е подготвен да се спакуваат.Оваа lunchbox чува храна кулер подолго, што значи дека може да пакет на здрава храна која ќе се користи во други ручек кутии, како што се : подготвени јадења, салати, овошје, месо и зеленчук.Packit е Freezable Ручек Торба мерки 9.75 инчи висок, 8.5 инчи широка и 6.25 инчи длабоки додека се отвори.Кога укината, овој ручек торба мерки 8.5 инчи широка, 3 инчи длабоки и 5.25 инчи висок за лесен и компактен чување во ладилник.На Ручек Торба карактеристики zip врвот затворање да се заклучи во кул, сув воздух.А тока рачка на задната страна од кесата клипови на totes, ранци и колички за hands-free погодност.Тоа дури и карактеристики поширока база за да се приспособат на Packit е Мо Закуска и Мо Ручек контејнери (се продава одделно).Оваа мека ручек торба е направен од nontoxic гел и гел лагер.Како и сите Packit производи, Ручек Торба е направен од ПВЦ слободни, BPA free, phthalate, и да доведе слободни (УЛ #B80321985, 12/5/2019) материјали.Едноставно се грижи за : внатрешни работи брише чисти, место чистење на надворешноста.Ќе праша за него, и ние доставени!Нашите оригинални, најпродавани ручек торба е roomier во сите вистинските места.Ние сме прошири на длабочина лесно да се приспособат на две од нашите нови Современи Ручек и Ужина контејнери, со многу headroom за закуски.Pack It е Freezable Ручек Торба е оригиналниот freezable ручек торба со вграден систем за ладење кој ја чува нешто што пак кулер, подолго.Тајната е Pack It е ваков ладење технологија.Freezable не-токсични гел е трајно вграден во ручек торба така што никогаш нема да треба да се купи посебна freezable сина мраз пакети или гел пакети повторно.Целата торба замрзнува!За употреба, се свитка Pack It Freezable Ручек торба рамна и чувајте го во замрзнувач преку ноќ (12 часа).Во утринските часови, на ѕидовите на ручек торба ќе биде целосно замрзнат и е подготвен да студ објекти, за неколку часа.Packit Ручек Кеси студ храна во текот на целиот ден, да им се овозможи да се спакуваат здрава храна која ќе ја расипам во други вреќи, како што се : јогурт, достав млеко, месо, овошје и зеленчук.На zippered затворање заклучува во студена, сува воздух.Ние сме исто така, repositioned на тока рачка, така што вашиот ручек ќе бидат рамномерно распоредени и пред размавта секогаш ќе остане во место.На тока може лесно да се клип врз лесно клип на totes, ранци или колички.Оваа мека ручек торба е направен со nontoxic гел и гел лагер.Како и сите Pack It производи, Freezable Ручек Торба е направен од ПВЦ слободни, BPA free, phthalate, и да доведе слободни (УЛ #B80321985, 12/5/2019) материјали.Pack It е Freezable Ручек Торба мерки 9.75 инчи висок, 8.5 инчи широка и 6.25 инчи длабоки додека се отвори.Кога укината, овој ручек торба мерки 8.5 инчи широка, 3 инчи длабоки и 5.25 инчи висок за лесен и компактен чување во ладилник.Едноставен за нега : избрише целосно или рака мие внатрешни работи и на самото место чистење на надворешноста; овозможи торба целосно да се исуши пред замрзнување.Не машина или машина за миење садови безбедно.

Избор на купувачот..