• Ново
ручек кутија Силикони Сендвич Ручек Кутија Обновливи Храна Контејнер за Складирање BPA Free Microwavable Канцелариски Работник Пикник Кампување Бенто Кутија (Боја : Трансп?
zoom_in

ручек кутија Силикони Сендвич Ручек Кутија Обновливи Храна Контејнер за Складирање BPA Free Microwavable Канцелариски Работник Пикник

DEN 616.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Здрава храна насекаде : Опремени со храна садовите за складирање, може да ви помогне да направите оброк подготовка на планови и телесната тежина.Овие пластични садови, исто така може да се користи како училиште ручек кутии или минатата ноќ вечера.Микробранова, машина за миење на садови и замрзнувач безбедно : Овие бенто кутии се направи на највисок квалитет на храна-безбедно материјали, па можете да уживате во нив без да се грижиш за штетни хемикалии протекување во вашата храна.Тесни капак : капакот е дизајниран да биде многу помал.Идеален за фрижидер употреба или цврста храна.Земете ги своите оброци со вас : Нашата удобен и разноврсна 3-оддел оброк подготовка сад е наменета да им служи на совршена храна што треба да се донесе на работа, училиште, салата,, парк и сите други отворено прилики.Секој бенто ручек кутија има капацитет до 32 унци, која е совршена големина за да не се чувствувате гладни и нека ти знае износот на храната се консумира за да се постигне балансирана исхрана цел.Едноставен, брз и лесен за употреба : повеќето оброк подготовка контејнери нема да трае долго.Тие ќе се скрши по неколку пати на употреба и дури и не може да се користи во микробранова печка без горење или топење.Нашите бенто кутии се издржливи и имаат најдобри карактеристики.Опис : Силиконски материјал, безбедно и трајни, не чуден мирис, лесна за чистење.Постои посебен простор каде што ќе може да напише свој печат.Обликот е едноставна, а чистењето е едноставно и практично, само исплакнете со вода.На сендвич торба е компактен и концизен, што го прави лесно да се носат наоколу.Карактеристики : Материјал : Силикон/PPWeight : 116 grams Size : 15.5*15.5*2.5 CMPacking : bagged Пакет се Вклучени : Ручек кутија X 1 Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 0-2cm грешка, поради прирачник за мерење.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на купувачот..