• Ново
ZOUSHUAIDEDIAN Ручек Кутија,Пластовидно Themral Изолирани Ручек Сад, не ' Рѓосувачки Челик Leakproof Бенто Кутија,Преносни Електрични Ручек Кутија,од Суштинско значење Артефак
zoom_in

ZOUSHUAIDEDIAN Ручек Кутија,Пластовидно Themral Изолирани Ручек Сад, не ' Рѓосувачки Челик Leakproof Бенто Кутија,Преносни Електрични

DEN 5243.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Електрични Ручек Кутија Карактеристики : двојно обложени дизајн помага да се оддели вашиот супа и јадења, така што супа и јадења не се мешаат заедно и да направат некој чуден вкус, што ќе ви овозможи да јадете автентична кујна.Пренослив Дизајн : нашиот ручек кутија е совршен за луѓето кои одат на работа или на училиште, може да се загрее вашиот оброк во училиште, канцеларија или патување.Големината е умерена, тоа не ќе се зголеми товарот кога ќе одиме,тоа автоматски ќе исклучете и може да собере доволно храна за едно лице да се јаде.Инструкции : Тоа е лесно да се работи, само додадете малку вода на дното на ручек кутија,тогаш местото на лагер и ручек кутија се покријат во ред, притиснете го копчето за ручек кутија, почекајте 20-30 минути, а потоа можете да уживате во вкусна храна.Внимателен на секој детал, запечатени без истекување, не се плаши од протекување, побезбедно и поудобно да се користи.Ние ќе строго контрола на квалитетот на нашите производи, да се обезбеди вашиот satisfactio.

Избор на купувачот..