• Ново
Мојот Nutella Лажица Изработен од Нерѓосувачки Челик Смешно Подароци за Младите Деца Мажи Жени Пријатели, Nutella Љубовник Подароци за Роденден Дипломирањето Денот на Та
zoom_in

Мојот Nutella Лажица Изработен од Нерѓосувачки Челик Смешно Подароци за Младите Деца Мажи Жени Пријатели, Nutella Љубовник Подароци

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прекрасен Подарок : Еден мал подарок може да претставуваат бескрајна љубов и благослов.Можете да ја даде на вашите родители, децата, семејството, пријателите, колегите, професорите, соучениците, партнери, и така натаму.Големина : За 7.5 инчи долго.Долго се справи со лажица го прави да изгледа повеќе рафинирано.Материјал : Ние користиме високо квалитетни 304 од не ' рѓосувачки челик, метални материјали.Висок квалитет и трајност.Препорачливо е да се мие и сува секој пат кога ќе го користите.Широко се Користи : Врежани лажици се голем дар избор.Тие може да се користи како дипломирањето подароци, роденденски подароци, Ден на Мајката подароци, Денот на Таткото подароци, денот на Благодарноста подароци, разделба подароци, Божиќ подароци, па дури и секојдневниот изненадувања.Исклучителна Пакување : доаѓаме со елегантен подарок кутија, совршен за давање на подарок.Ви заштедува пари на трошоците и времето на купување на подарок обвивката.

Избор на купувачот..