• Ново
Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Обновливи Кулер Природата карпа Небото Ручек Кутија за Статистика & Пикник
zoom_in

Изолирани Ручек Торба за Жените и Мажите, Обновливи Кулер Природата карпа Небото Ручек Кутија за Статистика & Пикник

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Димензија детали : 11.5 ¢ €L*7â€W*9.5 ¢ â, H. максималниот капацитет spacy доволно за да ги зачувувате вашите ручек како сендвич, салата, овошје, пијалоци и овошје и така натаму.Две испорака методи : Стандард за испорака 8-16 дена, забрзана испорака 5-12 дена.Природата карпа Небото Ручек торба со прилагодливи рамо, рака може да се задржи на храната студена/hot/свежа за неколку часа и да игра улога во шок апсорпција и тапацир.За да се обезбеди трајност на секојдневните активности.Применливи сценарија : Широк опсег на употреба-погоден за модерен и неутрални дизајни од сите возрасти.Stand-up ручек торба, го носат со вас да се зачува простор.Идеален за вашиот мобилен начин на живот, идеален за работа, излети, скара на отворено, исхрана менаџмент, спортски сали, патувања, референци и многу други прилики.Издржливи : надворешноста на ручек торба е изградена надвор од водоотпорен полиестер за издржливост и вода бесплатен и лесен за чистење.Силна 11 до 24in прилагодливи рачки кои го прават торбата, издржливи, горди да го носи вашиот ручек.Ручек Торба перформанси Голем капацитет : мазна двојно патент отворање, лесно да се работи, главната преграда можат да се сместат 2 големи ручек кутии и пијалоци, сендвичи, салати, закуски, и плодови можат да бидат спакувани во една торба, тоа може да ги задоволи Сите на вашиот ручек потреби.Флексибилност Оваа обновливи ручек торба е опремен со кој се одвојува рамо, рака.Можете да го носат преку рамо, крос-тело, а на рака, без преземањето на просторот во ранец.Тоа може да се користи како ручек торба, затоплување торба (до плажа), пикник торба (да одат на пикник со пријателите), а дребулии торба (да се организираат некои потреби) или камерата торба.На ручек кулер кутија за Унисекс внатрешноста е направена од еколошки peva материјал, водоотпорен и мека, дури и ако постои храна spillage, само избрише тоа лесно.Интимни дизајн : На предната и задната печ џебови може да се користи за чување на мали предмети како што се паричници, мобилни телефони, картички, копчиња, или садови, кои се практични и стилски.Додатоци структура Една од главните џеб, еден патент patch џеб на предната страна, отворен patch џеб на грбот, засилен webbing да се носат, монтажни рамо, рака.

Избор на купувачот..