• Ново
Philips Norelco 3700 Хлапак S3570 Електрични Хлапак Серија 3000 Wet & Dry Хлапак - (Unboxed)
zoom_in

Philips Norelco 3700 Хлапак S3570 Електрични Хлапак Серија 3000 Wet & Dry Хлапак - (Unboxed)

DEN 1896.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Бренд-Нови - UNBOXED, Електрични Wet & Dry Shavers, внимателно спакуван со Решавање на Производи ДОО, заверен на мало партнер на Philips Norelco.УДОБНОСТА НАМАЛИ СЕЧИЛОТО СИСТЕМОТ : хлапак ти дава удобно влажно или суво отсекува со помалку иритација и Comfort Cut глави со заоблени рабови непречено планирам на кожата за близок отсекува со поголема удобност. 4 НАСОКА FLEX ГЛАВА : Искуство лесен чисти бричат, со глави кои flex и плови во 4 насоки.Главата се приспособува на облините на вашето лице, обезбедување непречено контакт со вашата кожа без многу притисок.POP-UP ТРИМЕР : Заврши на вашиот изглед со помош на Pop-up ножици.Совршен за одржување на moustache и средување на sideburns.CORDLESS РАБОТА/ПЕРАТ : Ова хлапак е дизајниран да работи во cordless режим само.Ќе имаат 50 минути на бричење време, што е за 17 shaves, на еден час на полнење.Оваа хлапак може да се печете чисти под допрете го, едноставно поп глави се отвори, и исплакнете темелно под допрете (ве Молиме видете Опис подолу за повеќе информации).Norelco Хлапак 3700 (S3570) Серија 3000 Wet & Dry Електрични Хлапак - (Unboxed)На Norelco 3700 Серија Wet & Dry Електрични Хлапак ти дава удобно влажно или суво отсекува со помалку иритација.Comfort Cut глави со заоблени рабови непречено планирам на кожата за близок отсекува со поголема удобност.Шефовите flex во 4-насоки се прилагоди на секоја крива на вашето лице, кои ви даваат лесен бричат, дури и на вратот и jawline.Оваа хлапак може да се печете чисти под допрете го, едноставно поп глави се отвори, и исплакнете темелно под допрете.На S3570/81 ви овозможува да заврши на вашиот изглед со помош на pop-up тример кој е совршен за одржувањето мустаќи и средување на sideburns.Оваа хлапак е дизајниран да работи во cordless режим само.Ќе имаат 50 минути на бричење време, што е за 17 shaves, на еден час на полнење.3700 Серија Wet & Dry Електрични Хлапак Карактеристики : ❖ Мажите Хлапак❖ Удобност Намали Сечилото Систем❖ Еден допир Отвори за Чистење❖ Aqua Tec Wet & Dry Употреба❖ Скокачки Тример❖ 4 Насока Flex Главата❖ До 50 Минути Операција Време❖ Cordless Операција❖ Перат❖ Батеријата е слаба Индикатор❖ Целосно Наполнет Време 1 Час❖ До 17 Shaves❖ Li-ion Battery Includes : ✓ 3700 Серија Wet & Dry Електрични Хлапак✓ Адаптер✓ Операција Водич.

Избор на купувачот..