• Ново
Ротари Машина Лим Измислица Spacer Ogee Пак Вклучени Умира: Изолација Ogee Burring Жици Crimping
zoom_in

Ротари Машина Лим Измислица Spacer Ogee Пак Вклучени Умира: Изолација Ogee Burring Жици Crimping

DEN 9479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ротари Машина.Максимална Дебелина : 22 Мерач лесна челик.Грлото Длабочина : 7"; Материјал Запре Опсег : 0-7".Max.Дебелина На Монтирање На Површината : 2".Умира(вклучено) : *Изолација, 2 секој~ *Мали вртење умре поставите~ *Ogee мушка умре поставите~ *Burring умре Поставите~ *Големи умира претворајќи го поставите~ *Жици умре поставите~ *Crimping умре постави Над Сите Димензија : 20-1/2"L x 5"W x 32-1/2"H(Вклучувајќи База на Планината).

Избор на купувачот..