• Ново
Бебе Бебе Девојки Оглавник Polka Точка Ракави Romper Jumpsuit Деца Целокупната Панталони Clohtes
zoom_in

Бебе Бебе Девојки Оглавник Polka Точка Ракави Romper Jumpsuit Деца Целокупната Панталони Clohtes

DEN 160.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ✅МАТЕРИЈАЛ : памук, лен, мека, се водат, дише и удобно. ✅ДОБРО НАПРАВЕНИ ТКАЕНИНИ : меки, лесни, дише, кожата пријателски. ✅ФУНКЦИЈА : strappy, polka точка, без ракави, v деколте, лабава одговара, долги панталони, 3t девојки облека лето, romper за девојки, деца romper 3t, jumpsuit за деца девојка. ✅ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : симпатична ракави polka точка едно парче jumpsuit вкупно вашите девојки изгледа симпатична кога тоа носи на летен ден. ✅OCCASSION : таа е погодна за секојдневно носење, одмор, забава, плажа, роденден, фотографија, нова година, и така натаму.Големина Информации : 6-12 Месеци : Биста 56cm/22.0 инчен, Должина 54cm/21.3 инчен 12-18 Месеци : Биста 58cm/22.8 инчен, Должина 58cm/22.9 инчен 18-24 Месеци : Биста 60cm/23.6 инчен, Должина 62cm/24.5 инчен 2-3 Години : Биста 63cm/24.8 инчен, Должина 66cm/26.1 инчен Боја : Жолта | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Избор на купувачот..