• Ново
Puloru Деца Бебе Девојка Romper Туту Фустан Кавга Sequin Едно Парче Bodysuit Jumpsuit Облека
zoom_in

Puloru Деца Бебе Девојка Romper Туту Фустан Кавга Sequin Едно Парче Bodysuit Jumpsuit Облека

DEN 160.32

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Памук + polyetser + sequins.Материјал : Памук помеша + чипка.Бебето девојка bodysuit облекува во облека погодна за 0-3 години.Функција : Sequin / Љубов шема дизајн, туту tulle полите, без ракави, backless оглавник, едно парче jumpsuit, летна облека.Повод : Годишнина, туш, daliy носат, партија, да преземе некоја фотографија, свадба, фестивал или други посебна прилика, симпатична и привлекување на луѓето внимание.Идеален Одбере Подарок на вашето бебе девојка, ќерка ми, внука, малата сестра, внука или пријател девојка.Она што Ќе Добиете : 1 x Romper Фустан.Wecome на нашата продавница.Ви благодариме за изборот на Puloru.Ние се посвети на себе си да се обезбеди висок квалитет на производи и услуги за вас, Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, pls кажи ми и јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа.Копчето Romper Дизајн : Туту Здолниште Bodysuit.Соодветна Возраст : 0 до 24 месеци & 1-3 години девојка.Големина на Забелешка : Секој стил jumpsuit големина е diffent.На seqiun на bodysuit дизајн на предната страна, ќе се направи повеќе во мода.Туту здолниште полите, со додавање на вашата девојче повеќе привлечни и симпатична.Sequin deisgn да оркестарот.Комбинираат romper со фустан.Tulle туту здолниште.Sequin deisgn да decor Combine romper со dress Tulle туту здолниште.

Избор на купувачот..