• Ново
BigNewPowered 10ft HDMI Кабел AV Видео Аудио Кабелот за РКА DECK13DR 13.3 DECK15DR 15.6 LED LCD HD TV DVD
zoom_in

BigNewPowered 10ft HDMI Кабел AV Видео Аудио Кабелот за РКА DECK13DR 13.3 DECK15DR 15.6 LED LCD HD TV DVD

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Сите Производи се CE Уверение.Целосно го поддржува 3 D функција.Кабел Должина : 10ft.Поддржани Резолуција : 1080p, 1080i, 720p) и Стандард за Резолуцијата за Видео.HDMI верзија 1.4 е најпопуларниот кабли за поврзување на сите различни типови на аудио и видео уреди.Компатибилен Со : LCD, ПЛАЗМА, HD-Кутија, PS 3,4, 3 D, XBOX 360, Blu-Ray и така натаму.Big New Powered 10ft HDMI Кабел AV Видео Аудио Кабелот За РКА DECK13 DR 13.3 DECK15 DR 15.6 LED LCD HD TV DVD.

Избор на купувачот..