• Ново
1 Кутија Кристал AB Помине Уметност Rhinestones Додатоци Стакло Камења Strass Мешана Форма DIY Модна 3Д Декорација на Нокти
zoom_in

1 Кутија Кристал AB Помине Уметност Rhinestones Додатоци Стакло Камења Strass Мешана Форма DIY Модна 3Д Декорација на Нокти

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов и висок квалитет. 3 D Rhinestones помине украси.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите.Вие исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и др.Спецификација : Големина : различни големини како фото Облик : Тркалезна/Плоштад/Waterdrop/Триаголник Бои : AB Шарени Пакет Содржина : 1 Кутија Помине Rhinestones Карактеристики & Употреба : 100% Сосема нов и висок квалитет на 3 D Кристал декорации на ноктите Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се допадна на ноктите исто така може да ги користите за декорација на вашиот телефон,дома,стакло,и др.

Size:
different sizes as photo
Shape:
Round/Square/Waterdrop/Triangle
Colors:
AB Colorful
Package Contents:
1 Box Nail Rhinestones :
Features & Usage:
100% Brand new and high quality :
3D Rhinestone nail decorations :
Easy to apply on natural or artificial nails :
Clean the surface of your nails, apply the base polish, put the shape you liked on the nails :
You also can use them to decorate your phone,home,glass,ect :

Избор на купувачот..