• Ново
Allstarco Мали Избрани Бои Bedazzler Rhinestones - 150 Парчиња
zoom_in

Allstarco Мали Избрани Бои Bedazzler Rhinestones - 150 Парчиња

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет 5mm Bedazzler Rhinestones.Еден чекор апликацијата со вашиот Bedazzler или Gemagic.На prongs се доволно долго за тексас или памук.венчиња се направени од не rusting бакарни легури и prongs се лесно да се наведнуваат.Во согласност големина, сјај и сјај.Prongs се направени од не rusting бакарни легури и се лесно да се наведнуваат!Можете да користите било тешко објект или гумичка да нежно се свиткани нозете, bedazzler или gemagic алатка, или Allstarcos индустриски GU-50 Машина!.На prongs се доволно долго за тексас или памук.Венчиња се направени од не rusting бакарни легури и prongs се лесно да се наведнуваат во согласност големина, сјај и сјај.Венчиња се направени од не rusting бакарни легури и prongs доволно долго за да ги собере преку повеќето материјали и се лесно да се наведнувам, БЕЗ потреба од Bedazzler или Gemagic машина.

Избор на купувачот..