• Ново
144 парчиња Црн Дијамант (215) Сваровски 2058 Xilion / НОВА 2088 Xirius 20ss Рамен грб Rhinestones 5mm ss20
zoom_in

144 парчиња Црн Дијамант (215) Сваровски 2058 Xilion / НОВА 2088 Xirius 20ss Рамен грб Rhinestones 5mm ss20

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Член Бр : Сваровски 2088 Xirius Се Зголеми Flatbacks Не-Амбуланта Корегирање.Големина : ss20 (4.60 - 4.80 mm).Боја : Црна Дијамант (215).Вкупна Количина : 144 компјутери (1 бруто).Произведено во Австрија.Сваровски Рамен Грб Нема амбуланта корегирање се губат кристал елементи кои се поддржани со платина foiling за екстра сјај и заштита.Овие Рамен Грб, лесно може да се применат за различни превозникот материјали со користење на стандардни еден или два компоненти лепила.Тие се на располагање во мноштво форми, големини, бои, и намалувања.Сваровски кристали елементи се Направени во Австрија.

Избор на купувачот..