• Ново
SZILBZ ноќта на Вештерките Тиква Резба Комплет,Професионални и Тешки Нерѓосувачки Челик Алатки,Pumpkin Carving Сет со Носење
zoom_in

SZILBZ ноќта на Вештерките Тиква Резба Комплет,Професионални и Тешки Нерѓосувачки Челик Алатки,Pumpkin Carving Сет со Носење

DEN 599.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????????11 Компјутери Професионални Pumpkin Carving Комплет : 1 x Тиква лопата, 1 x Двојно пила, 1 x еднострани видов, 1 x полу-кружни нож, 1 x Тиква вежби, 1 x Черепот Чување на Сметководствена Категорија, 6 x двострано детали резба алатка.Користење на тиква алатка за да се создаде незаборавни ноќта на Вештерките. ????????Издржливи и Професионални Pumpkin Carving Алатки:На pumpkin carving комплетот е составен од riveted нерѓосувачки челик рачки и тоа е лесно да се користи и доволно остар, Па може да се користи за долго време.Тоа може да се користи за ноќта на Вештерките секоја година. ????????Совршен Подарок за Вашите Пријатели:На pumpkin carving собата е широко се користи за резба ноќта на Вештерките тикви, погодна за возрасни и деца.Како најдобар подарок за вашите пријатели кои сакаат прирачник DIY за ноќта на Вештерките. ????????Смешни ноќта на Вештерките Семејство Активност:Создавање на џек-о-фенер е забавно работа за целото семејство. 11 Компјутери резба комплет даде различни луѓе не има различни нешта.Многу смешно и значајна работа.Резба алатки за Полнење се остри предмети, тоа не е играчки за деца.Децата мора да биде со користење на овој резба алатки поставите под надзор на возрасен. ????[100% Гаранција]:Ако некој производ има проблем со ова pumpkin carving поставите,ве молиме испратете ја вашата порака да ни без двоумете се,ние ќе ви одговори на вашата порака и да се обезбеди добро решение во рок од 24hours.Размислување за ноќта на Вештерките, ќе може да се размислува за тиква.Тука доаѓа ноќта на Вештерките Ден, можеби и ние не може да излезе за "Трик или Лекување" со нашите пријатели.Тогаш зошто не се направи тиква фенер за да го прослават тоа?.Нашите предвидени pumpkin carving комплетот е составен од riveted нерѓосувачки челик рачки и тоа е лесно да се користи и доволно остар.

Избор на купувачот..