• Ново
ThaiHonest SUPHANNAHONG Тајландски Овошје и САПУН Резба Нож Ножеви Месинг рачно изработени Сребрена Боја
zoom_in

ThaiHonest SUPHANNAHONG Тајландски Овошје и САПУН Резба Нож Ножеви Месинг рачно изработени Сребрена Боја

DEN 1679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Suphannahong Стил Тајландски Овошје Резба Нож.Сребрена Боја.Материјал : месинг и челик Направен од Висок Квалитет на Челик.Оригиналот Од Thai Honest Продавница.Должина на нож За 7 Инчен е и нож должина 2" (5 см.).Suphannahong Резба Нож Производ на Тајланд.Ножот И Scabbard Убави Модели се Справи со Резба Специјален челик (направени на Сечилото на Кружни Пили).Совршен за правење деликатна ливчиња од роза.Мора да се земе добра нега на сечилото, како што може да се наведнуваат лесно.Ова е класична птица клун нож најчесто се користи во Тајландски резба класи и книги.На stubby сечилото го прави ова е мора да има алатка за создавање сложени Тајландски овошје и зеленчук carvings Димензии : Должина Од 7 Инчи - Направени во Тајланд - Специјален челик ***Сечилото е направен од сечилото на Кружни пили Дека многу силна и многу Остри*** - Екстра Остри Резба нож - се Справи со Резба челик.Многу Убава Боја На Сребро.

Избор на купувачот..