• Ново
oshhni 10pcs Заварени Железо Метални Прстени Ресни Обрачот Јамка Занает - Golden
zoom_in

oshhni 10pcs Заварени Железо Метални Прстени Ресни Обрачот Јамка Занает - Golden

DEN 561.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овие карики се направени на здрав метал во злато /сребрена боја со мазна површина, за 2,8 мм во дебелина, тоа не е лесно да се деформирани.Компатибилен со различни материјали : вие не може да се покрива со ткаенина, памук string, лента, чипка за завеса ѕвона, рамка вашиот рачно производство проекти, како и да се прикаже како уметност, дома декор предмети.Материјал : Железо Обложено, Diamter Околу 35mm/1.4 инч.Овие метални прстени одлична за правење на сон catchers, ресни креации, дух штитови, растенијата закачалки и други проекти.Можете да користите некои шарени жици завиткани околу прстени за промена на боја на надворешноста, така што тие може да одговара на различни стилови декорација.Опис : - Овие карики се направени на здрав метал во злато /сребрена боја со мазна површина, за 2,8 мм во дебелина, тоа не е лесно да се деформирани - Овие метални прстени одлична за правење на сон catchers, ресни креации, дух штитови, растенијата закачалки и други проекти - Можете да користите некои шарени жици завиткани околу прстени за промена на боја на надворешноста, така што тие може да одговара на различни стилови декорација - Компатибилен со различни материјали : вие не може да се покрива со ткаенина, памук string, лента, чипка за завеса ѕвона, рамка вашиот рачно производство проекти, како и да се прикаже како уметност, дома декор предмети - Материјал : Железо Обложено, Diamter Околу 35mm/1.4 inch Package Вклучува : 10 Парчиња DIY Метални Обрачи.

Избор на купувачот..