• Ново
Ortho Дома Одбрана Инсекти Убиец Гранули 3, 2.5 lb.
zoom_in

Ortho Дома Одбрана Инсекти Убиец Гранули 3, 2.5 lb.

DEN 205.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Една апликација контроли инсекти до 3 месеци (се Однесува на брошура за инсекти убиени за 3 месеци.).Третира просечна 2,000 квадратни.ft.дом на повеќе од два пати.Се применуваат околу домот е основа.Луѓето и животните може да се ре-внесете област по производ е напои и е дозволено да се исуши.Ги убива сите наведени дом-освојувањето на инсекти (се Однесува на брошура за инсекти убиени за 3 месеци.).Убива мравките, пајаци, стоножките и други наведени дом-освојувањето на инсекти.Големина : 2.5 lb.

Избор на купувачот..