• Ново
FMOGG Кат-Стои Метални Облека Железница, кои се Користат во Спалната соба, Дневна Соба, Комерцијална Облека Дисплеј Багажник, со Големи носивоста, Стабилни и не се Тре?
zoom_in

FMOGG Кат-Стои Метални Облека Железница, кои се Користат во Спалната соба, Дневна Соба, Комерцијална Облека Дисплеј Багажник, со

DEN 1814.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ материјал : направен од тешки метали железо, анти-оксидација, висока температура отпор, не исчезнува, долг животен век.Производ товарот : вистински материјали, подебел и подебел ѕид цевки, силна и цврста, стабилна товарот.Производ изглед : модерен и стилски дизајн, едноставен и единствен, убави линии, погоден за различни сцени.Лесно да се соберат : на закачалката е лесно да се инсталира и може да се расклопуваат и составуваат во било кое време кога ви е потребно или не.Простор за заштеда на енергија : да Обезбеди доволно простор за складирање на облека, многу погодна за коридори, спални соби, дневни соби, балкони, итн.На облека дисплеј решетката е направен од тешки метали железо, кој е отпорен на оксидација, висока температура, не исчезнува, и долг животен век.Вистински материјали, подебел и подебел ѕид цевки, силна и цврста, стабилна товарот.Современиот и модерен дизајн, едноставен и единствен, убави линии, погоден за различни сцени.Можете да ги користите дното место да се стави некои зелени растенија, украси и сл., за да се направи простор посветла и почиста.На закачалката е лесно да се инсталира и може да се расклопуваат и составуваат во било кое време кога ви е потребно или не.Ако наидат на проблеми во текот на собрание процес, ве молиме контактирајте со нас во времето.Производ параметар Производ, материјал : железо Производ во боја : црна спецификација на Производот : 100×40×170cm, 120×40×170cm, 150×40×170cm Производ стил : современ и едноставен стил поле на примена : апарати за домаќинство, облека продавница, итн.Совет : Овој производ само вклучува палто решетката и не содржи било какви други предмети.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Answer : ___________________________ Note : Сите производи слики се направени во вид.Поради различни фактори, како што се светло, дисплеј, фото светло и други бои, отстапувања и лични боја перцепција, постои мало отстапување помеѓу актуелната производ и на слика.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Време на испорака ќе биде предаден во рок од 1-5 дена, и примањето на време ќе биде во рамките на 10-25 дена, ве молиме почекајте трпеливо Ако не сте задоволни со добиените производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Избор на купувачот..