• Ново
ANZO За Ford F-350 Супер Должност 1999-2004 Паркинг Светла LED Хром w/Рефлектор | 511056
zoom_in

ANZO За Ford F-350 Супер Должност 1999-2004 Паркинг Светла LED Хром w/Рефлектор | 511056

DEN 1065.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ANZO 2000-2004 Компатибилен со Форд Екскурзија LED Паркинг Светла Хром w/ Amber Рефлектор.Дел Број : 511056. LED Паркинг/Сигнал Светла.Леќа/ Домување Боја : Јасно Леќа / Chrome За Домување.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Product Overview : Паркинг Светлина Собранието, Led, Јасно Леќа, Хром Домување, Килибар Рефлектор, Пар .Загарантирана Да Се Подобри Вашите Возила Изглед.Точно Тестирани За Одговара И Функција.Едноставна Plug And Play.Без Модификации Се Потребни.Лесна Инсталација Со Користење На Заеднички Страна Алатки.Користи Акции Монтажа Локации И Хардвер.Г.О.Т.Подлежи На С. А. Д. Стандарди.Се Продаваат Како Пар.Производ Информации : Anzo 2000-2004 Компатибилен Со Форд Екскурзија Led Паркинг Светла Хром W/ Amber Reflectorlens/ Домување Боја : Јасно Леќа / Chrome Housinglight Извор : Ledlight Боја : Whitebulb Тип : Ledheight (Инчи) : 6.50 Должина (Инчи) : 18.2 Ширина (Инчи) : 11.7 Тежина (Lb) : 5.730000 Производителот Дел Број : Дел Број : 511056 Guarantees И Гаранции : 30-Ден на Задоволство Guaranteesee Производителот е веб-Сајт За Повеќето Точни Гаранција Информации.

Избор на купувачот..