• Ново
FSLLOVE FANGSHUILIN Хлапак Четка за Бричење Носителот на Мажите Бричење Држач, Четка за Бричење Додатоци Безбедност Хлапак Носител (Боја : V Вајт)
zoom_in

FSLLOVE FANGSHUILIN Хлапак Четка за Бричење Носителот на Мажите Бричење Држач, Четка за Бричење Додатоци Безбедност Хлапак Носител

DEN 2044.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. 3.05 cm се користи за отворање на четка за бричење, повеќе отколку повеќето производи во својата класа. 2. Ритам дел од рачка директно може да се закачи во средината на четка, па бричење четка обично не падне. 3. Поширока база : ширина на основата е 8,89 см, која е поширока од повеќето други бричење загради, па тоа е повеќе стабилен. 4. Против пролизгување дизајн : целата текстура има анти-лизга ткаат, лесен за контрола, добра рака се чувствуваат. 5. Машки изглед : класичен дизајн, едноставен, колоритни изглед, тешки. 6. Вкупна висина : 5.7 инчи/ 145mm7. Капа Устата : 1.2 инчи / 31 mm8. Водич слот отворање : 1/2 инчи / 13 mm9. Боја : white10. Материјал : алуминиум alloy11. Димензии : висина : 14.5cm12. Пакет Содржина : 1 * Жилет holder Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..