• Ново
Јасно Пушеле Табличка Покрие - 2 Пакет Табличка Затемнети Капак и Црна Табличка Рамка Штитови Комбо Меур Дизајн Лиценца Плоча Држач (Бела)
zoom_in

Јасно Пушеле Табличка Покрие - 2 Пакет Табличка Затемнети Капак и Црна Табличка Рамка Штитови Комбо Меур Дизајн Лиценца Плоча Држач

DEN 350.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Јасно Пушеле Табличка Штитови е направен од врвен квалитет акрилик со УВ отпорни стабилизатор за да се спречи промена на бојата и да се обезбеди максимална сила и издржливост за долгорочна употреба.Тоа не ќе се скрши или да се загрози.ЗАШТИТА : јасно меур капак и рамката ќе го заштити вашиот табличка од елементи да се задржи во потрага сосема нов.Нема да има влијание при миење на автомобилот, и нема потреба да се отстранат.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : јасно меур поклопецот е компатибилен со сите НАС стандард лиценца плоча.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : лиценцата плоча покрие вклучени инсталирани алатки и е многу лесно да се инсталира, нема други алатки се потребни.ЗАБЕЛЕШКА : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди целосна наплата или замена.УВ Заштита : плочата се покрива со јасна УВ заштитен слој за да се спречи табличка од исчезнува, дури и ако автомобил е паркиран на директна сончева светлина.Совршена Големина : големината на табличка опфаќа е погодна за стандардна големина регистарски таблички на сад, Канада и Мексико, тие можат да бидат инсталирани брзо.

Избор на купувачот..